CENTRALA (Central Europe Comics Art), wydawca Zeszytów Komiksowych, zaprasza do udziału w east cover - międzynarodowych targach dla profesjonalistów komiksu, które odbędą się w dniach 5-7 lutego 2010 w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kultury Komiksowej LIGATURA. Poniżej znajduje się więcej informacji o tym projekcie - bezpośrednio od CENTRALI.

east cover to część programu Międzynarodowego Festiwalu Kultury Komiksowej LIGATURA, który odbędzie się w Poznaniu od 4 do 7 lutego 2010 roku.
east cover - to międzynarodowe targi dla profesjonalistów ale bezpłatnie dostępne również dla wszystkich odwiedzających.
Wstęp na east cover jest bezpłatny a wszyscy wystawcy i sprzedawcy mają możliwość bezpłatnego skorzystania ze stoisk.
east cover odbywa się w dniach 5-7 lutego 2010 w podziemnej sali empik Megastore w samym centrum Poznania, przy ulicy Ratajczaka 44.
Celem targów jest stworzenie w Poznaniu pionierskiej platformy promocji działań związanych z kulturą komiksową oraz wymiany doświadczeń, prezentacji nowości, udostępniania licencji wydawniczych wydawców i dystrybutorów z całego świata.
Rezerwacja stoisk: centrala.pl@gmail.com.

east cover to również prezentacje czasopism, inicjatyw, festiwali i wydarzeń sprzyjających komiksowi.
Jeśli jesteś wydawcą, robisz magazyn komiksowy, prowadzisz miejsce przyjazne dla komiksu - możesz bezpłatnie umieścić profil tej działalności w katalogu east cover - comics activity
w trakcie ligatury będzie dostępny katalog east cover - comics activity, w którym znajdą się profile wszystkich uczestników danej edycji east cover. Po zakończeniu festiwalu katalogi east cover będa rozsyłane do organizatorów festiwali komiksowych, wydawców i redakcji czasopism komiksowych na całym świecie.
Aby znaleźć się w katalogu east cover, należy wypełnić formularz w terminie do 10 stycznia 2010. UWAGA! formularz musi być wypełniony kompletnie.
Dziękujemy i zapraszamy!
www.ligatura.eu
www.centrala.org.pl
www.fundacja-tranzyt.blogspot.comData utworzenia strony: 21 XII 2009